Zuchex

Yer: Tüyap | ISTANBUL
Tarih: 03-07 Eylül (2014)
25. Uluslararasi Züccaciye Dekoratif & Hediyelik Ev Eşyaları Elektrikli Gereçler Fuarı


Niçin Ziyaret Etmelisiniz?

LMedia Fuarcılık, “25. Uluslararası Züchex Fuarı” ile yerli ve yabancı sektör temsilcilerini bir kez daha bir araya getiriyor.

25. Uluslararası Züchex Züccaciye ve Ev Eşyaları Fuarı, 03 - 07 Eylül 2014 tarihinde, İstanbul Tüyap Fuar Merkezinde düzenlenecek. 2014 yılına yeni hedeflerle girmeye çalışan sektöre, yeni açılımlar sağlaması amacıyla düzenlenecek fuarda, her geçen gün ihracat ve ithalat potansiyeli artan sektörün talep ve beklentilerinin karşılanacağı yenilikler sergilenecek. En yeni ürünlerin sergileneceği fuar, perakende sektöründeki firmaların gelişimine ve değişimine ışık tutacak.

YENİ PAZARLAR, YENİ FIRSATLAR...

Uluslararası Züchex Züccaciye ve Ev Eşyaları Fuarı, A’dan Z’ye çok sayıda ürünün sergileneceği bir platform olacak. İthalatçı-İhracatçı firmalar, en son trendlere göre hazırladıkları en yeni ürünlerini görücüye çıkaracaklar.

ULUSLARARASI ZÜCHEX FUARI’NDA REKABET GÜCÜNÜZÜ ARTTIRIN

Life Media Fuarcılık, Türkiye’de bir kez daha en öncü ve ilerici ihtisas fuarını organize ediyor. Binlerce yenilikçi ürünü sektörün karşısına getiriyor.
25.Uluslararası Züchex Züccaciye ve Ev Eşyaları  Fuarı, sektörün satıcı ve alıcılarını bir araya yıllardır getirilen özel bir organizasyondur. 
4 günlük süreçte, yeni oluşumları keşfedecek, fiyatları mukayese edip, ürününüzün ihtiyaç yerini anlayacak, yeni endüstriyel trendleri görecek ve portföyünüzü geliştirme fırsatını bulacaksınız.

A’dan Z’ye en yeni ürünler, sektördeki yapısal değişimler ve tüketici tercihlerindeki yansımalar fuarda ön plana çıkacak. Tüketici eğilimlerinde yaşanan değişimlere bağlı olarak züccaciye mağazaları günümüzde; home store, showroom haline dönüşürken; ev ve mutfak eşyası, elektrikli ev aletleri ve tekstil tek bir çatı altında buluşarak tüketicilere hizmet veriyor.

Fuarda ayrıca, züccaciye ile birlikte ev ürünlerindeki moda renkler, dizayn ve son trendler sergilenecek. Diğer yandan yapılaşma sektöründe yaşanan gelişmelere bağlı olarak, iç mimari ve mimarlıktaki gelişmelerin yansıması olarak ev eşyalarında ergonomi ve dizayn konusundaki değişiklikler de ön plana çıkacak. Züccaciye ve ev eşyalarındaki, dizayn trendleri, yaşam tarzlarının züccaciye pazarında oluşturduğu pratiklik ve kullanım kolaylıkları ziyaretçilerin ilgisine sunulacak.

Kıtaların buluşma noktası 25. Uluslararası Züchex Fuarı ile dünya pazarına açılın.